קידום אתרים הינה דרך שיווקית להגדלת התעבורה ה”טבעית” (תעבורה ממנועי החיפוש ע”י מילות חיפוש ממוקדות שפונות לקהל היעד בלבד) , מקדם אתריפ מקצועי מספק שרות שיווק ופרסום ממוקדים באינטרנט,
בעזרת שרות מקדם אתרים מגדילים את התעבורה לאתר, המכירות והרווחים. קידום אתרים נמצא בשימוש ע”י החברות הגדולות בעולם. בכל שוק שיש בו תחרות, יש צורך בכלים חדשניים, הייחודיות של קידום אתרים הוא הפרסום המוקד, הפניה לכל מנועי החיפוש כאחד, עלות-תועלת גבוהה מאוד, סטטיסטיקות ונתונים בזמן אמת, פילוח קל רווחי ומהיר.

מנועי החיפוש העקריים

זה נשמע קצת מוזר, איך אפשר לעלות בתוצאות מנועי החיפוש? רוב האתרים בנויים בצורה חובבנית אינם מציגים העמודים שלהם בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, בהמון אתרים יש באגים בקוד שמקשים על העכבישים (הסורקים של מנוע החיפיש) לקרוא את הדף ולעבוד בין הדפים השונים. מרבית האתרים אינם משתמשים בכותרת תאור ומילות חיפוש יחודיות לכל עמוד בנפרד.

כל אלה פרטים טכניים אבל העקרון שעומד מאוחרי קידום אתרים הוא להגדיר למנועי החיפוש בצורה המדוייקת ביותר מה לעשות עם כל עמוד באתר.
בצורה הזאת מנועי החיפוש יכלו לקרוא את הדף בצורה נכונה ולשייך אותו למילות החיפוש המתאימות לו. בצורה הזאת הדפים באתר שלהם יהיו אופטמלים למנועי החיפוש, החיפושים שדרכם משתמשים ימצאו אתכם יהיו ממוקדים, סוג המשתמשים שיגעו לאתר יהיו הסוג שאנחנו מחפשים והכי חשוב הם יהיו.

שלבי מקדם אתרים

עבודת קידום אתרים מקצועית דרושה מומחה לקידום אתרים בעל ידע ונסיון מעשי, להלן שלבי קידום אתרים מקצועי:

  • מחקר – בדיקה מעמיקה של תוכן האתר לאיזה סוג קהל האתר פנה, מסרים עקריים, מוצרים, האם התוכן באתר מספיק טוב.
  • גילוי ע”י מחקר את מילות החיפוש הרלונטיות לסעיף הראשון. חלוקה של מילות חיפוש עקריות ומשניות, הקמת כותרות תאורים ומילות חיפוש אופטימליות לכל עמודי האתר.
  • בדיקה ותיקון באגים בקוד האתר על מנת לשפר את סריקת מנועי החיפוש.
  • חקר המתחרים, השווה למילות החיפוש שמצאנו ניתוח מערכות, בדיקה מעמיקה של כותרות תאורים ומילות חיפוש יחס הצלחה.
  • הקמת אסטרטגית פעולה כנגד המתחרים והתחילת שלב 2.
  • רישום לאינדקסים רלוונטים בלבד, הוספה לרשימה המובחרת של קידום אתרים ישראל, הוספה קישורים לאתרים שותפים, בניית קישורים רלוונטים.

כפי שאתם רואים עבודת קידום היא עסק לא קטן המצריך שעות עבודה רבות, אבל התוצאה הסופית היא דרוג גבוה, תעבורה ופרסום ממנועי החיפוש, כוח פרסום בעל עוצמה גבוהה. היתרון בניהול קמפיין קידום אתרים הוא שהכל גלוי, אנחנו מספקים דוחות סטטיסטיקה לכל הלקוחות שלנו, הודחות נותנים פרוט מלא של מספר הגולשים שהגיעו לאתר דרך איזה מילת חיפוש ובדיוק באיזה מנוע חיפוש. בנוסף הדוחות מציגים כמה זמן הגולשים בילו באתר באיזה עמודים הם ביקרו ופרמטרים נוספים.

כל לקוח מקבל גישה אוטומטית לדוחות, הגישה נעשית ע”י התחברות למערכת שלנו וצפייה בדוחות בזמן אמת. דרך הדוחות אתם עושים את החושבים שלכם ומשווים את ההוצאות לרווחים.